Filmas Tylos zona 2 Online

Baimė yra labai asmeniška emocija ir patirtis. Yra daugybė to, kas žmonėms sukelia baimę, todėl yra platus spektras to, kas daugumą laiko „baisiu“. Kai kuriems filmas turi būti visiškai pagrįstas tikrove, kad būtų galima veiksmingai juos išgąsdinti. Kitiems – tamsūs vaizdai stebins filmą Tylos zona 2 Online žiūrintį filmą, nesvarbu, ar jis yra susijęs su antgamtiniu. Tada yra ir kitų veiksnių, tokių kaip amžius, socialinis ir kultūrinis bagažas ir kiti išgyvenimai, kurie yra tai, ko žmogus bijo. Yra universalių elementų, kurie visus stulbina, tačiau nėra nieko, kas iš tikrųjų gąsdintų visus žmones.

Režisieriaus Johno Krasinski pirmasis filmas apie žanro filmus „Tylos zona 2 Online“ – tai labai linksmas siaubo filmas, skirtas moksliniam fantastiniam fantastiniam filmui, puikiai padedantis įžeminti įvykius realybėje, pristatant drąsius monstrus ir didinant įtampą per visą jo veikimo laiką. Tai gali neišgąsdinti visų, tačiau ji veiksmingai pasakoja savo istoriją, kuri turėtų pasilikti prie auditorijos gerokai pasibaigus.

Filmas Tylos zona 2 Online Nemokamai

Po nenatūralių būtybių sunaikinus pasaulį, Abbottų šeima bando išgyventi. Lee (Krasinski) ir Evelyn (Emily Blunt) žino, kad garsas nutraukia monstrus ir yra sukūręs daugybę sistemų, kad apsaugotų juos ir jų vaikus nuo išpuolių. Šeima jau žino amerikiečių gestų kalbą, nes ji ją naudoja bendraudama su savo kurčia dukra Tylos zona 2 Online Regan (Millicent Simmonds) metų. Bet nesvarbu, kokių atsargumo priemonių jie imasi, gali atsitikti nelaimingų atsitikimų ir žvėrys yra pasirengę smogti mirtinai. Kai Evelyn yra nėščia ir vis dar būna siaubingų būtybių, įtampa didėja, kai Abbotts bando valdyti savo kelią į šį naują ir bauginantį kraštovaizdį.

Jei norite išeiti iš kelio anksčiau laiko, yra du pagrindiniai trūkumai, susiję su „Tylos zona 2 Online“. Pirma, yra viena scena, kurioje Regano klausos aparatas yra išjungtas, kuri būtų buvusi daug galingesnė (ir bauginanti), jei ji būtų buvusi padaryta visiškai tyloje. Antra, filmas per daug pasikliauja orkestro potėpiais ir gąsdinimais, kad pribloškia auditoriją. Nors tai prasminga ir veikia daugiausia tyliame vaizde, po daugybės kartų, kai pabaisos pasirodymas reiškia garsų triukšmą, jis tampa varginantis. Iššokimai niekada nebuvo tokie veiksmingi, kad sukurtų nuolatinį baimės jausmą, tačiau jie gerai sujaudina publiką ir suteikia jiems tą pramogų parko pojūtį, jei jie bus išgąsdinti, jei tik akimirksniu. Tačiau triukas yra per daug panaudotas Krasinski filme ir menkina jo veiksmingumą.

Tai yra vieninteliai du tikrieji filmo ženklai. Visais kitais būdais „Tylos zona 2 Online“ labai gerai pavyksta sukuriant tikimą pasaulį su tikrais personažais, pasiekiamą per minimalų dialogą, ir meniškai kuriant įtampą kiekvienoje scenoje. Krasinski, Blunt, Simmonds ir kiti aktoriai yra labai geri ir atpažįstami kaip maža šeima, susidūrusi su neįmanoma situacija. Jų ginčai ir jausmai atrodo uždirbti ir sąžiningi, todėl žiūrovams lengviau iš tikrųjų rūpėti, kas atsitinka su kiekvienu iš jų. Nors tai galėjo būti greitesnė istorija, ištyrusi pabaisų kilmę ar pristačiusi daugiau personažų, ši nuvertinta versija daro dar didesnį įspūdį, nes kiekvienas žvilgsnis, pasirašytas pokalbis ar paslėptas šnabždesys neša sunkų istorijos ir autentiškumo pojūtį. gaminti.

Filmas Tylos zona 2 Online
Filmas Tylos zona 2 Online

Filmas yra nepaprastai įtemptas, pasižymintis puikiu tempu ir tonu, sukeliančiu nerimą kiekvienoje scenoje, nes jis rūpinasi nuostabia kulminacija. Krasinskio kryptis yra įspūdinga ir parodo meistrišką empatijos supratimą, kai naudojamas scenarijus, kurį parašė pats Scottas Beckas ir Bryanas Woodsas, norėdami namo važiuoti paprasta, bet bauginančia prielaida. Tiek velnio yra šio filmo detalėse, nes daug planuojama žengti į Abbottso sistemas, kad būtų Tylos zona 2 Online galima įspėti vienas kitą, ar kažkas tokio paprasto, kaip smėlio klojimas kiekvienam keliui, kuriuo jie eina plikomis kojomis. Ir kai žvėrys ateina, tai yra įtempta ir bauginanti proga, kuri anksti nustato žaizdas ir parodo, kad yra priežastis bijoti šių būtybių. Prieš pateikdami vieną geriausių visų laikų galutinių kadrų, žiūrovai atsidurs ant savo vietų krašto ir artėja stresas.

„Tylos zona 2 Online“ pavyksta dėl sąžiningo požiūrio į nustatymus ir veikėjus. Kai jie tampa geriau apibrėžti ir konfliktai tarp abbotts tampa aštresni, auditorija labiau investuoja į rezultatą ir jų išgyvenimą, susidurdama su siaubingais šansais. Filmo pasaulis jaučiasi gyvenęs ir tikras, ir tai daro siaubą ir įtampą tokiu efektyviu. Ne todėl, kad gąsdina šuoliai ar staiga atsiranda mirtinas padaras, bet todėl, kad žiūrovai emociškai investuoja į tai, kas nutinka šiems žmonėms. Pridėkite tai režisierius, turintis aiškų supratimą, kaip sukurti puikų šturmą, kad šiai šeimai viskas būtų blogai, o rezultatas yra vienas iš įtempčiausių siaubo filmų per metus.

Add a Comment