Filmas Pašėlę vyrukai amžiams Online

Dešimtojo dešimtmečio viduryje pasirodžiusi veiksmo komedija „Pašėlę vyrukai amžiams Online“ pradės dvi komerciškai labiausiai bauginančias ateinančių dviejų dešimtmečių kino karjeras: režisierių Michaeą Bayą ir žvaigždę Willą Smithą. Patyręs muzikiniuose vaizdo įrašuose ir reklamose, Bay debiutavo vaidybiniame filme, vos prieš išleisdamas 30-ies. Smithas, jau būdamas vos 26-erių muzikos ir televizijos žvaigždė, buvo sukūręs porą filmų, tačiau gavo pirmąją galimybę sužibėti ant didelės drobės. Pagaminta tik už 19 milijonų dolerių, „Pašėlę vyrukai amžiams Online“ uždirbo daugiau nei 100 milijonų dolerių visame pasaulyje, o Smithas niekada nežiūrėjo atgal ir pradėjo vaidinti didžiausius ateinančių dvejų metų hitus – Nepriklausomybės dieną ir „Men in Black“.

Kai Bay, Smith ir bendražvaigždė Martinas Lawrence’as susijungė į 2003 m. „Pašėlę vyrukai amžiams Online“, statymai buvo daug didesni. Šis tęsinys turėjo 130 milijonų dolerių biudžetą ir pasinaudojo vasaros vidurio atidarymu. Iki to laiko nieko daugiau nebuvo laukiama iš didelio Will Smitho filmo. Nors ir kritikuojamas kritikų, jis vis tiek vaidino vasaros šurmulį, nors ir buvo neįprastai tamsus, žiaurus ir nepaprastas, palyginti su Smitho parašu pažymėtu keturių kvadrantų kinu.

Filmas Pašėlę vyrukai amžiams Online

Galbūt manėte, kad franšizė pasibaigė ten. Visi tikrai. Bet Smithas, įžengęs į savo šeštojo dešimtmečio žvaigždžių jėgą, nepažeidžia net tada, kai jo pasaulyje taupanti herojė nebėra vasaros kino filmų fiksacija, ir Lawrence’as vėl susijungia ne itin laiku „Pašėlę vyrukai amžiams Online“ – dar viename „Sony“ bandyme išmėginti nusistovėjusį prekės ženklą. Bay, kuris iš gerbiamo veiksmo režisieriaus („The Rock“, Armagedonas) perėjo į be proto kino globėją (penki „Transformerių filmai“), nusprendžia gaminti, bet ne režisuoti šio trijų krypčių, perleisdamas grobį jaunam, beveik nežinomam belgų duetui „Adil & Bilall“. , kurių vardai yra Adilas El Arbi ir Bilalas Fallahas.

Arbi ir Fallahas būtų buvę pradinėje mokykloje, kai pasirodys pirmasis filmas, bet, nugrimzęs į mėginimą įsibėgėti į jį atidarymo dieną (ir vietoj to, kad turėčiau iškęsti Don Chuaną Demarco), galiu pasakyti, kad bent jau Amerikoje nebuvo per jaunas, kad „R“ reitingo „Pašėlę vyrukai amžiams Online“ galėtų būti jūsų radare. Nuo to meto vidurinės mokyklos daugialypės klaidos aš faktiškai niekada nemačiau filmo originalo ar jo tęsinio iki šio praėjusio savaitgalio, kai abu žiūrėjau „Netflix“.

Pirmojo filmo gabalus ir gabaliukus pagavau per televiziją, o antrojo – „Hot Fuzz“, todėl supratau, kad žinojau, ko tikėtis. Iki laipsnio aš padariau. Originalus filmas yra labai panašus į devintojo dešimtmečio policininko brūkštelėjimą, turintį bendrą narkotikų goono pasakojimą ir garsą, kuris daug labiau susijęs su veiksmu nei komedija. Tęsinys yra prie sienos, pilnas brangių, sprogstamųjų rinkinių ir daug daugiau lavono kamščių, nei tikėtumėtės. Jei Bay vis dar rasdavo savo balsą dėl originalo, pagal tęsinį, jo apetitas ir reputacija dėl didelių jaudulių išsivystydavo ir jūs įsivaizduotumėte, kad jis dažnai negirdėjo „ne“ iš prodiuserio Jerry Bruckheimerio ir, jei kada, išgirstų „ne“, o galias, kurios „Sony“.

Filmas Pašėlę vyrukai amžiams Online

Dėl šios trečiosios įmokos Smithas ir Lawrence’as nėra tie superžvaigždės, kurių paklausa buvo, bet jie taip pat nėra nuplauti ar pamiršti. Lawrence’o per pastarąjį dešimtmetį dideliame ekrane buvo nedaug. Jo pasirodymas praėjusių metų žiauriojoje Harmony Korine / Matthew McConaughey filme „The Beach Bum“ sukūrė pirmąjį savo filmą-personažą nuo 2011 m. „Big Mommas: Like Father, Like Son“ trijų kvinkelių, kurie, matyt, jo neišjungė iš to). Turėdamas galvoje jauną kraują ir scenarijų, kuriam reikia tiek pagarbos ir žinių apie serialą, kiek tai pateisina, „Pašėlę vyrukai amžiams Online“ neieško nevilties ir nesijaučia kaip grupė, kuri vis tiek neturėtų groti senų hitų koncertas.

Veteranų policininkai Burnettas (Martinas Lawrence’as) ir Lowrey’as (Willas Smithas) kviečiami pasitarti su Majamio išmintingų tūkstantmečių AMMO padaliniu (Charlesas Meltonas, Vanessa Hudgens, Aleksandras Ludwigas) ir jo viršininku (Paola Nunez), kad pabandytų surasti vyrą, kuris nušovė Lowrey ir įkėlė vaizdo įrašą į internetą.

Mike’as Lowrey (Smithas) ir Marcusas Burnettas (Lawrence’as) vis dar yra detektyvai ir partneriai Majamio policijos departamente, kur per pastarąjį ketvirtį amžiaus jie tapo legendomis. Tačiau gimus pirmajam anūkui,
Marcusas yra pasirengęs išeiti į pensiją. Mike’as, kita vertus, ne. Jie abu nusprendžia leisti ekspromtu pėstininkų varžyboms nuspręsti dėl savo profesinės ateities su senu geru kapitonu Conradu Howardu (Joe Pantoliano, grįžęs už savo didžiausią filmo kreditą per metus) sakydamas „eik“.

Įspūdingas žvilgsnis į vidutinio amžiaus vyrus, lenktyniaujančius Majamio gatvėmis, išnyks, kai Maiką keturis kartus iš arti nušovė vyras ant apjuodinto motociklo. Tai stulbinantis įvykių įvykis policininkui, kuris paskelbtas „neperšaunamu“. Nors jis, kaip spėjama, nemiršta, po mėnesių pasveikimo Mike’ui sunku įtikinti kapitoną leisti jam surasti, kas jį sušaudė, ir įtikinti Marcusą atidėti pensiją dar vienai paskutinei misijai.

Kapitonas Howardas nenoriai sutinka leisti Mike’ui pasikonsultuoti dėl tyrimo, kuriam vadovauja AMMO padalinys, kuriam vadovauja Rita (Paola Nunez) – meilės pomėgis, kurio jis nepajudėjo ir kuris dirba tūkstantmečius (Vanessa Hudgens, Aleksandras Liudvikas ir Charlesas Meltonas). Yra šiek tiek kartų humoro, bet nieko per sunku nuryti ir vėl, nepaisant komedijos, filmas labai rimtai vertinamas, nukreipdamas Miką į kalėjimo pabėgusią meksikietę (Kate del Castillo) ir jos kraujo ištroškusią sūnų (Jacobą Scipio). .

„Pašėlę vyrukai amžiams Online“ nėra pastebimai geresnis ar blogesnis už du savo pirmtakus, o tai, atsižvelgiant į ilgą pertrauką ir įprastus rūpesčius, kuriuos kelia, gali pakakti, kad šis tęsinys būtų laikomas sėkmingu. Bet koks franšizės orderio pagyrimas yra menkas. Tai niekada nebuvo protingas ar iššūkis kinas. Nors abu filmai nėra tokie pasenę, kaip kai kurių jų žanro amžininkų (daugiausia dėl to, kad tuomet Smithas ir Lawrence’as buvo jauni, prilipę prie senatvės ir gerai sensta), abu filmai yra jų laikų (o originaliu atveju – dešimtmečio praeities) produktas. . Jie yra tokie linksmi nukrypimai, kuriuos paliekate „TBS“, kad atkreiptumėte pusę dėmesio, kai keliate užduotis. Be Nicko Frosto personažo minėtame „Hot Fuzz“, aistros nekelia nei filmas „Pašėlę vyrukai amžiams Online“, kurį rasite „Die Hard“, nei dar naujesnės „Fast & Furious“ dalys.

Jie yra filmai, skirti ir vaikinams, ir tik nedaug bando ar viliasi, kad moterys pamatytų apeliaciją. Jie nėra kiekybiškai blogi, kaip buvo „Bay Transformerių“ filmai. Jie nėra aiškiai geri, kaip buvo Smitho geresnių žvaigždžių automobiliai. Veiksmas nėra žanras, kurio pavojus gali išnykti, o dviejų čia esančių pirmaujančių vyrų chemijos ir charizmos pakanka, kad viskas atitrauktų, net jei rašymas tavęs nejaudina, o triukai nepabando pakilti į misiją: Neįmanoma.

Sausio mėn. Atidarymas paprastai yra blogas ženklas, tačiau blogiausias dalykas, kurį galite pasakyti apie „Pašėlę vyrukai amžiams Online“, yra tai, kad jis yra pažįstamas ir neturi staigmenų. Tai akivaizdžiai viršija paskutinę Smitho veiksmo transporto priemonę – kritimo šnipštas „Dvyniai vyras“, skirtas režisieriui Angui Lee. Ir tai yra žymiai maloniau nei filmas, kurį jis atidaro iš arti, Roberto Downey Jr. klaidingai apskaičiuota Dolittle.

Add a Comment