Filmas Ežiukas Sonic Online

Šiek tiek anomalių įvykių posūkyje filmai, paremti vaizdo žaidimais, per pastaruosius porą metų šiek tiek atgijo. Be abejo, kokybė gali skirtis nuo „tiesioginis„ VoD DOOM “laikrodis“ iki „tamsus ir purus„ Lara Croft ““, tačiau atrodo, kad bendras pramonės požiūris pasuko rimtų pokyčių link: didžiosios studijos gerbia vaizdo žaidimus kaip tinkamą šaltinį. skirtas A klasės prabangioms pramogoms. Tai, kas kadaise buvo žemos pakraipos tematika, nuolatos tapo labai pelningu grynųjų pinigų automatu, skirtu nuraminti nostalgijos kupiną minią ir skirti tam tikrą tą labai reikalingą dėmesį klasikinių žaidimų franšizėms. Ir vis dėlto, pažvelgus tik į keletą naujausių sidabro ekrano pritaikymų, atrodo, kad taip dauguma jų išgyveno pragarą, kad pamatytų dienos šviesą. „Ežiukas Sonic Online“ tikrai yra vienas iš jų, apleistas daugybės studijų ir aikštelių, galų gale baigiant vienu siurrealistiškiausių VFX įvykių. Žaibiškai mėlynas velnias, atrodo, daug nukentėjo nuo pirmojo apreiškimo ir dabar, dieną filmo teatro laidos metu, buvo galima tik pasidomėti, ar šis švelniai malonus, banalus nuotykis buvo vertas papildomo blizgesio.

Filmas Ežiukas Sonic Online Nemokamai

Po paslaptingos atakos Sonicas (Benas Schwartzas), mėlynasis antropomorfinis ateivių ežiukas, yra priverstas trauktis iš Planetos Mobius ir ieškoti prieglobsčio Žemėje. Po metų, kai atsitiktinai paaiškėjo, kad „Ežiukas Sonic Online“ sugebėjo pasiekti greitį, Amerikos vyriausybė paveda pikta Dr Robotnik (Jim Carrey), turintis misiją išsiaiškinti, kokia galios banga kilo Vakarų JAV. Dabar, padedant mažo miestelio policininkui Tomui (Jamesui Marsdenui) ir maišui su jo parašo galios žiedais, Sonicui reikia sustabdyti paniekintą mokslininką, kol dar ne vėlu.

Nėra abejonės, kad beveik visi, kurie eis į sceną „Ežiukas Sonic Online“, turi bent šiek tiek neaiškių idėjų apie tai, kas yra veikėjas. SEGA labiausiai vertinamas talismanas buvo maždaug nuo 90-ųjų pradžios, tačiau jis, priešingai nei jo konkurentai su „Nintendo“, tik ką pateko į kino teatrus. Tačiau, priešingai nei kai kurie ištikimesni vaizdo žaidimų personažų vaizdai (tarkime, detektyvas Pikachu ar net roplys „Mortal Kombat“), „Ežiukas Sonic Online“ pasirenka dažniausiai generuojamą svetimo CG būtybės vaizdavimą, kuris turi tiek pat ryšio su klasikinio mėlynojo ežero vaizdo žaidimų versija, kiek jo liūdnai pagarsėjęs perdavimas „Sonic Unleashed“. . Žinoma, ikoninė „Green Hill“ zona sugrįžta į nuostabiai animacinį filmo atidarymą, tačiau kai tik mūsų mėlynasis švinas nusileidžia Green Hills saloje, Montanoje, filmas pereina į pernelyg pažįstamą tiesioginio veiksmo įrangą. Puiki animacija atsiriboja nuo tikslingai per daug eksponuotų mažo Amerikos miestelio kadrų ir nemažo akivaizdaus prekių rodymo, paliekant Sonic veidą be charakterio, kuris tik neaiškiai atspindi jo „Mega Drive“ kilmę – iš dalies dėl nesveiko scenarijaus, kuris atrodo labiau domėtis bičiulio-policininko kampu ir Sonico siūlų technika, o ne pagrindine veikėjo esme.

Filmas Ežiukas Sonic Online
Filmas Ežiukas Sonic Online

Pagrindinis akcentas čia yra aktoriai, ypač Jimo Carrey nuostabiai nepakartotas Dr. Robotnik atvaizdas (atkreipkite dėmesį, kad aš nesakiau Eggmano), kuris per ilgą laiką yra pats prasčiausias vaikams draugiškas piktadarys. Patyrus kelią per filmą, egzistuoja keistas nepatirto intensyvumo pojūtis, atsirandantis dėl Carrey ekscentrinio pasirodymo, kuris tikrai yra įkvėptas pasirinkimas kitaip sutramdytam filmui. Kitoje filmo tiesioginio veiksmo konflikto pusėje yra Jamesas Marsdenas, kuris, regis, be galo mėgaujasi laiku, kurį praleidžia kalbėdamas su CG gyvūnais, ir tai dar kartą yra reginys. Stebina tik tai, kaip gerai Benas Schwartzas įkūnija laisvai nuotaikingą ir džiaugsmingai erzinantį „Ežiukas Sonic Online“ pobūdį, net kai rašymas stengiasi pašalinti daugumą jo išskirtinių bruožų. Tai yra žavi pastanga, sulaikanti visus kitus neryškius filmo gabalus.

Keista manyti, kad filmas apie tokį visuotinai mylimą charizmatišką personažą gali būti toks pavargęs ir niūrus kaip Sonic The Hedgehog. Vaidintojai čia atlieka daugiausiai sunkumų keldami, į švelnų šeštadienio ryto paketą įpurškdami puikų komišką laiką ir neatsargų humoro jausmą, kuris tik trumpai primena, koks smagus gali būti „Ežiukas Sonic Online“. Atsiprašome, „Sonic“ gerbėjai – Pikachu gavo šį.

Add a Comment