Filmas Pirmyn Online

Sunku patikėti, kad „Žaislų istorija“ pasirodė mūsų ekranuose prieš 25 metus, amžinai pakeisdama animacijas. Nors mes lygiai taip pat įtraukiame nuostabius „Pixar“ sukurtus pasaulius į savo kolektyvinį sąmoningumą. Tačiau laikui bėgant „Pixar“ magija pamažu mažėjo? Ar gali „Pixar“ vis dar rasti originalių istorijų, kurios vienodai įtraukia ir įkvepia naujas vaikų, ir suaugusiųjų kartas? Remiantis pirmąja originalia istorija nuo emociškai sudėtingų „Coco“ malonumų, atsakymas yra skambus „taip“. Stebuklingas pasaulis tyrinėja pagrindines sielvarto, vyrų santykių ir brolystės temas. Spalvingoje fantazijos pasaulyje, kuri yra ir prieinama, ir linksma.

Daugelis teigė, kad „Pirmyn Online“ pasirenka saugią „Pixar“ teritoriją, o ne perkelia studijos darbo ribas. Tačiau į šį supaprastintą vaizdą neatsižvelgiama į temų, esančių naujausiame „Pixar“ filme, sudėtingumą. Filmas, kuriame nuoširdžiai tyrinėjamos vyro emocijos, draugystė ir tėvystė. Apvyniodamas šias temas „Spielberg“ įkvėpė nuotykį.

Filmas Pirmyn Online Nemokamai

Įsikūręs fantazijos pasaulyje, kuris jau seniai pamiršo savo praeities magiją. Naujojo Mushroomtono priemiesčio gatvės atspindi mūsų pačių kosmopolitinį ir komercinį pasaulį. Būdami vienaragiai, elfai ir šykštuoliai pasidavė šiuolaikinėms technologijomis paremtos visuomenės spąstams; Vidurinė žemė, Pirmyn Online paversta „McDonalds“, kurstė šiuolaikinį pasaulį. Būtent čia mes susitinkame su dviem broliais elfais, nesaugiu ir švelniu Ianu (Tom Holland) ir jo vyresniuoju broliu Barley (Chris Pratt). Abu berniukai, kuriuos užaugino mama Laurel (Julia Louis-Dreyfus) po tėvo mirties nuo ligos, dar negimus Ianui.

Kai Ianas sulaukia savo 16-ojo gimtadienio, Lauras berniukams įteikia paslaptingą dovaną, kurią paliko jų tėtis. Praeities relikvija burtininkų štabo pavidalu ir retas fenikso perlas. Kartu su ranka rašytu burtais, kurie, teisingai pristačius, gali tėvą sugrąžinti iš numirusių vos 24 valandoms. Kai abu berniukai Pirmyn Online bando rašybą, ji užsidega, matant tik tėčio kojas. Vadovauk jiems ieškodami antrojo „Phoenix“ brangakmenio, kuris galėtų sugrąžinti jo viršutinę pusę prieš saulei leidžiantis.

Filmas Pirmyn Online
Filmas Pirmyn Online Nemokamai

Tolesni pavyzdžiai yra pasakojime, kuriame nagrinėjami abiejų brolių skirtumai. Miežių pasaulį supa senosios magijos ir tautosakos eskapizmas. Jo gyvenimas susideda iš vaidmenų žaidimų, pozityvumo ir fantazijos. Tą, kuris aplinkinius, įskaitant jo jaunesnįjį brolį, vertina kaip emocinį nesubrendimą. Nors rimtesnis Ianas trokšta kažko, ką jo brolis kadaise turėjo „tėčiu“. Kažkas, su kuo jis gali dalintis savo emocijomis, tuo pačiu Pirmyn Online ugdant pasitikėjimą jį supančiu pasauliu. Jo paties neužtikrintumas apėmė jausmą, kad praleido vyro pavyzdį. Vis dėlto nepaisant jų skirtumų, jų broliška meilė galiausiai nuves į sėkmę ar nesėkmę jų fantastiniuose ieškojimuose.

Tačiau Pirmyn Online tiesiog neatspindi broliškos meilės artimojo netekties akivaizdoje. Su berniukų mama taip pat sėdi centre. Jos meilė berniukams ryškėja, kai ji bando juos apsaugoti. Taip pat priimdami ir pripažindami, kad tėvo netektis tiesiogiai paveikė jų pačių vaikystės patirtį. Žinoma, visa tai gali atrodyti taip, kaip įpratę prie „Pixar“ emocinių kalnelių auditorijos. Ir teisinga sakyti, kad „Onward“ iš tikrųjų vadovaujasi nustatytu studijos šablonu, be didelių nukrypimų. Be trumpo, bet palankiai vertinamo gėjų personažo įžangos. Didžiulis ir labai svarbus žingsnis į priekį „Pixar“, kurio jau seniai nebėra.

Tačiau pakilęs virš studijos šablono, Pirmyn Online apgaubia meilės ir nuoširdumo aura. Kaip režisierius Danas Scanlonas, kurio tėvas mirė būdamas jaunas, savo išgyvenimus tyrinėja per animaciją. Galų gale pakeliant tai, kad jis yra tik dar vienas „Pixar“ filmas, tampa kažkuo asmeniškesniu. Filmas, atspindintis vaikystės netekties emocinį sudėtingumą. Be vyrų pavyzdžių ir tapatybės svarbos, pavyko pasiekti ir keliems kitiems „Pixar“ filmams. Savo ruožtu suvokdamas atminties, šeimos ir bendravimo svarbą judant į priekį.

Toliau dar įspūdingesnis yra gebėjimas šias emociškai sudėtingas temas apipinti pasauliu, kuris spindi spalvomis ir nuotykiais. Kiekvienoje scenoje pagerbti Indianos Džounsai, Požemiai ir drakonai bei Žiedų valdovas. Kol stulbinanti animacija lekia iš ekrano, apvynioja auditoriją ant gražios orkestro fantazijos antklodė. Nemažūs Pirmyn Online Tomo Hollando ir Chriso Pratt’o pasirodymai taip pat padeda Ianos ir Barley kelionėms į klausytojų širdis. Galiausiai sukurdamas filmą, kuriame spindi nuotykiai, meilė ir nuoširdumas.

Add a Comment