Filmas Troliai 2 Online

Kadangi buvau animacinių filmų gerbėjas (nes esu įsitikinęs, kad daugelis iš jūsų tai jau žinote), man tikrai buvo įdomu pamatyti trolius, kai jie pirmą kartą pasirodė 2016 m. Sutikęs pajutau, kad „DreamWorks Animation“ yra mažai Šiek tiek mažesnio nuolydžio su kai kuriomis vidutiniškomis laidomis, ypač palyginus su kitomis animacinių studijų laidomis (ty „Disney“, „Pixar“ ir „Illumination Entertainment“). Troliai 2 Online buvo įdomus animacinis filmas. Aišku, tai nepadarė ypač didelio purslų kasoje, nes filmas tuo pačiu savaitgalį buvo išleistas kartu su Hacksaw Ridge’u ir „Doctor Strange“, tačiau vis tiek sugebėjo padaryti kuklų rezultatą kasoje ir atnešti „DreamWorks“ užmojai sukurti animuotas funkcijas yra šiek tiek daugiau. Man filmas patiko. Tai nebuvo tobula ir nieko nenuslėpė, kad galėtų sužavėti kažkas panašaus į „Disney“ filmą, tačiau tai buvo vis tiek gana linksma ir paprasta suvirškinti. Jis buvo ryškus ir spalvingas savo animacijos stiliumi, tvirtai ir puikiai pasirinko talentingus asmenis, o melodingai patrauklus įvairiose dainose. Rimtai, „Negaliu sustabdyti jausmo“ visam laikui įsitvirtinau mano atmintyje (geru būdu), nes aš kelis ateinančius mėnesius nuolatos dainuodavau / žemindavau. Be to, man patiko pagrindinės filmo temos ir sumušimo ritmai (vėlgi, lengvai suvirškinami, tačiau visada be galo sveiki). Neištvėriau nei atostogų, nei „Netflix“ TV serialų, tačiau girdėjau, kad jie buvo pakankamai geri kaip linksmi originalaus filmo pratęsimai. Galų gale, „Troliai 2 Online“ nebuvo animaciniai filmai apie vaikų pramogas „visi kartu“, tačiau jis vis tiek buvo įdomus, linksmas ir nepaprastai užkrečiantis savo muzikinių pop dainų numeriais; didelis vaikų išsiblaškymas (jaunesni žiūrovai ten) ir geras draugiškas brūkštelėjimas visiems.

Ziureti Filmas Troliai 2 Online Nemokamai

Tai sugrąžina mane į kalbą apie naujausią „Troliai 2“ filmą „Trolių pasaulio turas“. Žinoma, man buvo tikrai įdomu pamatyti šį tęsinį, juo labiau kad daugelis originalių balso talentų iš pirmojo filmo vėl grįžo atgaivinti savo atitinkamus vaidmenis. Be to, kaip minėjau aukščiau, troliai buvo gana lengvi ir linksmi žiūrėti, todėl man buvo įdomu pamatyti filmo tęsinius, nes filmo viltys išlaikė tą patį Troliai 2 Online paveldėjimą ir lengvumą, kurį pavyko pasiekti 2016 m. Aš atsimenu, kad šiek tiek girdėjau apie šį filmą, kai jis pirmą kartą buvo paskelbtas, bet tikras mano pirmasis įspūdis apie tęsinį buvo tada, kai nukrito filmo anonsas; demonstruoja pagrindinį siužetą, naujus personažus ir senus pažįstamus. Tai tikrai atrodė smagiai ir kūrybiškai padaryta, todėl labai norėjau pamatyti, kur galiausiai sužais „Trolių pasaulio turas“. Taigi, man buvo malonu tai pamatyti. Tačiau, išplitus COVID-19 pandemijai, kino teatrai pradėjo užsidaryti ir per tą laiką kino studijos ėmė blaškytis po planuojamas filmų peržiūras, o viena iš jų buvo „Trolių pasaulio kelionė“. Kai buvo paskelbta, kad filmas bus išleistas internetu (skaitmeninės nuomos formatu), aš pasinaudojau proga jį nusipirkti ir žiūrėti iš savo namų jaukumo. Taip pat padariau šį atsiliepimą. Ir ką aš apie tai galvojau? Na, man patiko. Kaip ir pirmasis filmas, „Troliai 2 Online“ negali nustelbti „Disney“ / „Pixar“ pastangų, tačiau vis tiek tai kompensuos spalvingu ir gaivališku linksmų personažų pasauliu, teigiama žinute ir pažįstamų dainų super įsimenančiais muzikiniais perdavimais. Tęsinys kūrybiškai nepralenkia savo pirmtako, bet yra patenkintas ir linksmas jo pratęsimas.

Filmas Troliai 2 Online

„Trolių pasaulinio turo“ režisierius yra Waltas Dohrnas, pusė režisieriaus dueto, pastatyto po pirmojo filmo, taip pat kartu su režisieriumi Davidu P. Smithu, kurio ankstesni kūriniai daugiausia buvo rašytojo darbai tokiems projektams kaip „The Powerpuff Girls“, „Dexter’s Laboratory“ ir Ryklio pasaka. Turėdami išankstinių Dohrno žinių apie pirmojo filmo kūrimą ir Smitho patirtį vaikų animaciniuose bandymuose, abu priartėja prie šio tęsinio ketindami nebandyti aplenkti ar aplenkti pirmąjį „Trolių“ filmą, bet daugiau ar mažiau bandydami sukurti „ šaudyti įpėdinius; filmuodami išplėsdami tai, kas buvo nustatyta anksčiau. Šiuo atžvilgiu tiek Dohrnui, tiek Smitui pavyksta suformuluoti pasaulinį turą ta prasme, kuri komplimentuoja pirmąjį bruožą, tačiau tuo nelabai ir remiasi. Nesupraskite manęs neteisingai, šis tęsinys neabejotinai yra panašiose pirmųjų „Troliai 2“ funkcijose, tačiau Dohrnas ir Smithas tarsi panaikina visą konfliktą su Bergenais (du pasirodo vidutinio kreditų Troliai 2 Online Velykų kiaušinių scenoje), su pagrindiniu konfliktu, vykstančiu Barbe, ieškant trūkstamų muzikos stygų iš visų kitų ten esančių muzikos trolių, Poppy ir Branch bandydami ją sustabdyti. Šiuo aspektu man tai labai patiko, kai filmo pasakojimas atsiskyrė nuo pirmojo filmo ir pradėjo plėsti filmo spalvingą pasaulį ir paversti pagrindinį konfliktą, supantį įvairias „Troliai 2“ muzikos gentis ir kaip jie skiriasi vertindami muziką.

Add a Comment