Filmas After. Kai mes abejojom Online

„After, After We Collided“ tęsinys kurį galite žiurėti svetainėje Filmai Online nėra pirmasis tęsiamas filmas pagal knygą, kuri iš pradžių buvo paremta fanatika – šis skirtumas bus skirtas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsiniui, „Penkiasdešimt atspalvių tamsesni“, tačiau jis tikrai įsigilina į savo šaknis ir siūlo savo auditorijai būtent tai, ko jie nori. Remiantis „Anna Todd“ knygų serija „After“, kurią ji iš pradžių publikavo kaip „One Direction“ narį Harį Stylesą, „After We Collided“ tęsia „After“ sukurtą meilės istoriją, tačiau sustiprina dramą dar labiau nei jos jau melodramatiškas filmai online pirmtakas. „Po to, kai susidūrėme“ yra išmarginta klišėmis ir pavargusiais jaunų suaugusiųjų tropais, tačiau jo dramatiškas romanas ir juokingas dialogas suteikia eskapistinių linksmybių.

Filmas pasirodo po mėnesio po „After“ išvados, kai audringi Hardino Scotto (herojus Fiennesas Tiffinas) ir Tessos Young (Josephine Langfordas) santykiai nutrūko, kai paaiškėjo, kad Hardinas miegojo su Tessa lažintis. Knygoje „Po to, kai susidūrėme“ Tessa bando judėti toliau, pradėdama stažuotę „Vance Publishing“, kur susitinka su garbingu ir daugybe Trevor Matthews (Dylan Sprouse). Tačiau Tessa ir Hardinas filmai online negali likti nuošalyje ir vėl patekti į vienas kito orbitą, kai Tessa išgirdusi Hardiną skambina girtai, tada, kai Tessa sužino, Hardinas nepasakė savo motinai Trish (Louise Lombard) apie jų išsiskyrimą. ir sutinka žaisti kartu, kad jie vis dar kartu. Jų atnaujinti santykiai vis dėlto užklumpa kelias kliūtis, nes tampa akivaizdu, kad Tessa po jo išdavystės stengiasi pasitikėti Hardinu, ir neaišku, ar Hardinas iš tikrųjų yra atsidavęs savo problemų nagrinėjimui.

Filmai Online

Dylan Sprouse ir Josephine Langford po mūsų susidūrimo Dylan Sprouse ir Josephine Langford po mūsų susidūrimo
„Po mūsų susidūrimo“ Toddas perima rašymo pareigas, neprisidėjęs prie „After“ scenarijaus, rašydamas filmai online scenarijų kartu su naujoku Mario Celaya. Nors tai gali padaryti ištikimesnę jos to paties pavadinimo knygos adaptaciją, tai taip pat veda prie tam tikrų dialogo krypčių, kurios pasijustų apgaulingos ir juokingos net fanatikos srityje, kur skaitytojai tikriausiai suteiks rašytojams daugiau laisvės. (Vienu metu veikėjas sako Tesai: „O šaudyk, mes pamiršome tau nusipirkti apatinių trikotažo.“) Bendra istorija taip pat yra kupina klišių, įskaitant „Trevor“ pridėjimą meilės trikampiui sukurti – išskyrus šį meilės trikampį. geriausiu atveju yra pusiau iškepęs, o Trevoras buvo įsteigtas filmai online kaip pernelyg akivaizdi Hardino folija, po to beveik iškart apleista sekso scenų montažui tarp dviejų laidų. Taip pat yra per daug tropų, kuriuos reikia suskaičiuoti, įskaitant kačių kovą tarp Tessa ir vieno iš dramos „After“ kurstytojų – jau nekalbant apie daugybę šleifų, kurie šiuolaikinėje kolegijos aplinkoje jaučiasi ne vietoje. Galų gale „Po to, kai susidūrėme“ nėra pati geriausiai sukurta istorija ar scenarijus, tačiau bent vienas dalykas yra tai: Hardino ir Tessos meilė.

Tiksliau, „Po to, kai susidūrėme“ Fienneso Tiffino ir Langfordo chemija sustiprino filmo įtampą ir sukūrė linksmą, jei ne būtinai gilų, meilės istoriją. Tačiau kai „PG-13“ po poros pasirodė gana prisijaukintose situacijose, kad parodytų filmai online savo žydinčius santykius, „Po mūsų susidūrimo“ reitingas yra R, o režisierius Rogeris Kumble’as („Žiaurūs ketinimai“) naudojasi šiuo reitingu, kad parodytų daugybę garų sekso scenų. Jų garbei Langfordas ir Fiennesas Tiffinas daro šias „Po susidūrimo“ scenas tokias pat seksualias, kokios jos yra, ištraukdamos fizinę Hardino ir Tessos santykių pusę. Kalbant apie likusius dalykus, aktoriai linksmai vykdo visą jų klastingą dialogą, nors nepaisant jų pastangų, jis neveikia. Kalbant apie likusius kolektyvus, „Sprouse“ pateikia filmai online stebėtinai juokingą spektaklį kaip tiesus nėriniuotas „Trevor“, kuris akivaizdžiai yra vienintelis faktas, kad šie filmai skirti perdėtai dramatiškam pašarui. Visi kiti daro tai, ką gali, su tuo mažu kiek duotu – vis dėlto tai Hardino ir Tessos pasaulis.

Filmai online

„Po to, kai susidūrėme“ anaiptol nėra „geras“ filmas, tačiau tai filmas, pritaikytas patikti paauglėms mergaitėms, o paauglės mergaitės nusipelno savo sąžiningos dalies ne tokių gerų filmų, pritaikytų jų interesams. „Po to, kai susidūrėme“ turi visus ingredientus, kad priviliotų savo auditoriją: patrauklūs aktoriai, siaubinga filmai online romantika, geras garso takelis ir daugybė posūkių ir posūkių – ir tai įgyvendina tai, ką žada. „Po to, kai mes susidūrėme“ nėra tam tikra aukštaūgio drama, ji yra gryna eskapistų linksmybė – ir šiuo atžvilgiu tai visiškai pavyksta, pakviečiant žiūrovus į melodramatišką kalnelius ir leidžiant jiems valandai ir 45 pamiršti savo problemas. minučių. Net visos klišės ir tropai, kad ir kokie pavargę, yra paguosti dėl savo pažįstamumo (yra priežastis, kodėl romantikos istorijose visi laikosi tos pačios pagrindinės formulės). Taigi nors „Po susidūrimo“ gali būti ne „geras“ filmas, tai dar nereiškia, kad jis yra mažiau vertas egzistavimo.

Kalbant apie tai, kas turėtų duoti laikrodį „After We Collided“, sąrašo viršuje neabejotinai yra Toddo knygų gerbėjai ir pirmasis „After“ filmas. „Po to, kai susidūrėme“ atsisako kai kurių niuansuotesnių temų, kurios buvo „After“, pavyzdžiui, Tessos pilnametystės filmai online istorija (ir jos seksualumo tyrinėjimas), tačiau ji labiau siejasi su romantišku serialo eskapizmu. „Po mūsų susidūrimo“ anaiptol nėra privalomas žiūrėjimas tiems, kuriems ši istorija neįdomi, arba tiems, kurie žiūrėjo pirmąjį filmą ir jautė, kad jis yra per seklus. Vis dėlto tie, kurie eina į „Po to, kai susidūrėme su realiais lūkesčiais, kad tai filmai online yra paprastas eskapizmas, gali smagiai praleisti laiką – net jei tai yra taip blogai, bet smagu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *